Perekonnaõigus

Küsimus: Millised kulud tuleb kanda, et laiendada alaealise teovõimet?28.05.2018

Tere!
Tekkis selline küsimus, et kui laiendada alaealise teovõimet, kas siis selleks tuleb tasuda ainult riigilõiv ning kui palju see on ning kas rohkem kulusid sellega ei kaasne?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Kuivõrd tegemist on hagita perekonnaasjaga, tuleb tasuda riigilõivu 10 eurot. Kui Te avalduse koostamiseks tasulist õigusabiteenust ei kasuta, peale riigilõivu mingisuguseid kulusid ei lisandu.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand