Perekonnaõigus

Küsimus: Kuidas vormistada kui eksabikaasa tahab korteri oma osast loobuda?19.06.2018

Tere. Eksabikaasa soovib loobuda oma osast abielu ajal ostetud korterist. Kuidas seda vormistada? Kas piisab notariaalselt kinnitatud temapoolsest avaldusest või peame koos notarisse minema, et uus korteri omamise leping sõlmida? Praegune korteri ostu-müügi leping on juba minu nimega.
Tänan

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Ühisvara jagamiseks tuleb sõlmida notariaalne leping, selleks pöörduge endale sobiva notaribüroo poole. Lepingu sõlmimisel peavad mõlemad pooled üheaegselt kohal viibima.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand