Perekonnaõigus

Küsimus: Kui mul on abielludes võlgnevus inkassofirma ees, kas neil on õigus hakata nõudma summat tagasi ka minu tulevaselt abikaasalt?10.09.2018

Tere!

Kui mul on abielludes võlgnevust inkassofirma ees, kas neil on õigus hakata nõudma summat tagasi ka minu tulevaselt abikaasalt? Laenuks on SMS-laen, ja sai sõlmitud ühisvaraleping.

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Kuivõrd tegemist on Teie isikliku kohustusega, ei vastuta Teie abikaasa kuidagi kohustuse täitmise eest.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand