Perekonnaõigus

Küsimus: Kas lapsevanem peab maksma oma lapsele alimente, kui tal on ära võetud vanemlikud õigused?13.09.2018

Tere,

Kas lapsevanem peab maksma oma lapsele alimente, kui tal on ära võetud vanemlikud õigused?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Vanemlike õiguste äravõtmine ei mõjuta vanema kohustust oma last ülal pidada ehk ka vanemlike õigusteta vanemal tuleb oma lapsele elatist maksta.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand