Perekonnaõigus

Küsimus: Kas lapsevanem saab volitada kolmandat isikut, et ajada lapse tervist, haridust ja sotsiaalteenuseid puudutavaid asju?15.11.2018

Kas lapsevanem saab teha volituse kolmandale isikule, et ta saaks ajada lapse tervist, haridust ja sotsiaalteenuseid puudutavaid asju?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Hooldusõiguslikke muudatusi on lapse suhtes võimalik teha vaid läbi kohtu.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand