Perekonnaõigus

Küsimus: Kas lapse isal on õigus nõuda elatise maksmisel tšekke, et kas tema kantud raha läheb ikkagi täies mahus lapsele?19.11.2018

Tere!
Kas lapse isal on õigus nõuda elatise maksmisel tšekke, et kas tema kantud raha läheb ikkagi täies mahus lapsele?

Aitäh vastamast

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Seadus kohustab elatist saavat vanemat kasutama elatist lapse huvides, kuid ei kohusta esitama teisele vanemale tõendeid elatise kasutamise kohta.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand