Perekonnaõigus

Küsimus: Kuhu ma taotluse pean tegema, et kohus võtaks arvesse, et lapse ema saab lapse pealt peretoetust?20.12.2018

Tere!
Käimas on elatise nõude protsess. Lugesin, et kohus ei saa oma algatusel elatise määramisel võtta arvesse seda, et lapse ema saab lapse pealt peretoetust. Kuhu ma taotluse pean tegema et seda siis arvesse võetakse?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Te peate menetlusosalisena selle asjaolu kirjalikult kohtule esitama ja paluma selle arvestamist elatise suuruse määramisel.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand