Perekonnaõigus

Küsimus: Kas Ringkonnakohtul on tsiviilasjades (perekonnaõigus, eestkostja määramine) menetlusaeg?19.02.2019

Tere!

Minu küsimus puudutab Ringkonnakohust. On Ringkonnakohtul tsiviilasjades (perekonnaõigus, eestkostja määramine) menetlusaeg? Hetkel on möödas kaheksa kuud ajast, kui Kostja esitas määruskaebuse Maakohtu otsuse peale. Teise astme kohus asub Tallinnas.

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Menetluse pikkus sõltub iga kohtuasja asjaoludest, seadusega ei ole paika pandud menetlusaja pikkust.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand