Perekonnaõigus

Küsimus: Kas suusõnalised kokkulepped on varajagamisel kohtus ka tõenditeks?07.03.2019

Kas suusõnalised kokkulepped on varajagamisel kohtus ka tõenditeks, mis on paberil kirja pandud ja mõlemad pooled on allkirjastanud need sõnad mis on lubatud.

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Ühisvaraks olev kinnisvara tuleb jagada notariaalselt, seda ei ole võimalik lihtkirjalikult teha. Kohus jagab ühisvara abikaasade vahel võrdsetes osades.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand