Perekonnaõigus

Küsimus: Kelle poole pöörduda kui lapse bioloogiline isa on nõus loobuma isadusest ja minu abikaasa on nõus lapse lapsendama?11.04.2019

Tere.
Lapse bioloogiline isa on nõus loobuma isadusest ja minu abikaasa on nõus lapse lapsendama. Kuidas me peaksime edasi toimima ja kelle poole pöörduma?
Lugupidamisega

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Lapsendamisega seotud küsimustes nõustab ja abistab Sotsiaalkindlustusameti lastekaitse osakond, palun pöörduge edasiste juhiste saamiseks nende poole.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand