Perekonnaõigus

Küsimus: Kuidas on võimalik isaduse tuvastamist, kui isa on surnud ja poeg ema nimel?17.01.2020

Kuidas on võimalik isaduse tuvastamist, kui isa on surnud ja poeg ema nimel? Kuidas taotleda toitjakaotus pensioni.

Suured tänud!

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Isaduse tuvastamist on võimalik kohtu kaudu taotleda ka peale isiku surma. Selleks tuleb kohtule esitada vastav avaldus, põhjalikult selgitada kõiki asjaolusid ja esitada asjakohased tõendid.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand