Perekonnaõigus

Küsimus: Kuidas või kust leida infot bioloogilise isa kohta?30.01.2020

Sain mõne aasta eest teada, kui veel alaealine olin, et mu sünnitunnistusel puuduvad isa andmed. Sellest ajast on vaevab mind mõte, et kes on siiski mu päris bioloogiline isa. Mul ei ole kunagi probleemi olnud kasuisaga, ta on mulle kui isa eest. Aga olen alati teada tahtnud, kes ma tegelikult olen. Oleks kusagilt võimalik abi leida bioloogilise isa otsingul?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Kui Teie sünnitunnistusel puuduvad isa kohta igasugused andmed, ei ole võimalik peale Teie endi sugulaste (ema, vanavanemad jt) kellegi käest vastavat infot uurida.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand