Perekonnaõigus

Küsimus: Kas täisealistel lastel on võimalik elatisraha võlg kustutada?09.01.2012

Tere.
Minu isa on mulle ja mu õdedele mitme aasta eest võlgu elatisraha. Aga mina ja mu õde oleme täisealised ja ei soovi temalt seda võlga saada. Kas on võimalik ka võlg kuidagi kustutada?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Teie isa suhtes algatatud täitemenetluse lõpetamiseks on vajalik pöörduda kohtutäituri poole ja esitada talle vastav avaldus täitemenetluse lõpetamiseks.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand