Perekonnaõigus

Küsimus: Kas mind lastakse kohtusaali elukaaslase perekonnaõigusega seotud kohtuistungile?23.02.2012

Tere!
Kui mu elukaaslasel on perekonnaõigusega seonduv kohtuistung, mis nimetati avalikuks/eelistungiks, kas siis võin minna temaga kaasa kohtusaali?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Kindlasti ei saa Te elukaaslasega kohtusaalis kõrvuti istuda, kuid nö kuulajana võiksite kõigi eelduste kohaselt saali pääseda küll.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand