Perekonnaõigus

Küsimus: Kas selline kokkulepe ikka lõpeb tähtajaliselt, et luban lapse ema juurde Soome elama kuni kooliealiseks saamiseni?16.05.2012

Tere,

Kui lasin teha notariaalse kinnituse ja apostilliga dokumendi, et luban oma tütre Soome elama lapse ema juurde kuni kooli mineku eani - siis kas see paber on ikka kehtiv ning lõpeb, kui mu laps saab kooliealiseks?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Nimetatud sisuga nõusolek on tõepoolest kehtiv ajani, mil laps saab kooliealiseks.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand