Perekonnaõigus

Küsimus: Kuidas abielu lõplikult lahutada, kui lahutasime USA-s, kuid see on kehtetu?10.09.2012

Kuidas saan oma abielu lõplikult lahutatud? Abielu registreeritud eestis, lahutasime USAs, asusime mõlemad parasjagu seal. Aga ei tulnud selle peale, et apostille kinnitust sinna vaja, seega paber kehtetu. Nüüdseks olen ise alaliselt soomes (rahvastikureg. soome aadr) ja eks-mees eesti aadressil. Temast pole siiani asjaajajat olnud, mida ise saaksin siinpool teha või ette võtta?

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Teil on võimalus abielu lahutada Eesti kohtus. Selleks peate esitame kohtule hagiavalduse abielu lahutamise nõudes.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand