Perekonnaõigus

Küsimus: Kuidas lahutada kahe eesti kodaniku vaheline abielu, kui mõlemad elavad välismaal?05.10.2012

Tere,
Kuidas saada abielulahutus Eestis (me oleme eesti kodanikud) kui me elame USA-s (3 aastat)? Me ei saa riigist lahkuda üliõpilaste staatuste tõttu. Rohkem kui 9 kuud me ei ela enam koos. Nõudeid teineteise vastu meil ei ole. Ma ei taha lapsetoetus. Kas see lahutus on pikk protsess?
Äitah

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Teil on võimalik oma Eestis registreeritud abielu lahutada ka USA-s, rohkem infot selle kohta leiate järgnevalt veebiaadressilt: http://www.divorcesource.com/

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand