Perekonnaõigus

Küsimus: Kas on võimalik vormistada vara lahusvaraks, kui see on abikaasa võla tõttu arestitud?07.02.2013

Tere.
Kas on võimalik kirjutada vara lahusvaraks, kui see on soetatud abielu kestel ja vara on abikaasa võla tõttu maksuameti poolt arestitud? Kas on mingi võimalus veel päästa laste kodu ja kuhu peaks pöörduma sellises olukorras?
ette tänades

Vastus: Hanna Kivirand, jurist, Õigusbüroo KIVIRAND, www.kivirand.ee

Tere!

Kui vara on juba arestitud, ei ole enam võimalik seda abieluvaralepinguga ühe abikaasa lahusvaraks määrata.

Parimate soovidega,
Hanna Kivirand