Tööõigus

Küsimus: Kuidas tööandjalt tööraamatut tagasi saada?06.06.2011

Tere,
Minu kunagine tööandja ei suvatse mulle tagastada tööraamatut. Sai isegi töövaidluskomisjoni kaudu nõutud, kuid isegi nemad ei saanud mind aidata. Mis selles osas veel võimalik ette võtta?

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Teie juhtum on keeruline ja ei taha spekuleerima hakata. Soovitan pöörduda tööinspektori tasuta vastuvõtule, ehk leitakse sealt lahendus.

Lugupidamisega:

info@metiabi.eu
www.metiabi.eu