Tööõigus

Küsimus: Kas osaline tööaeg võib tulevikus pensioni mõjutada?22.06.2011

Kas töölepingusse on õige kirjutada osaline tööaeg, kui töötasu arvutatakse tükitöö hinnete alusel ja tööl peab käima 8 tundi? Tööandja on FIE. Kas osaline tööaeg saab määravaks pensioni arvestamisel või muudel juhtudel?

Vastus: Merike Michelson, info- ja personalitöö, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere.

Erinevate pensioniliikide arvestuse põhimõtetega saate tutvuda ning esitada küsimusi pensionikeskuse kodulehel:
http://www.pensionikeskus.ee/?index.php

Lugupidamiseega,

Merike Michelson

info@metiabi.eu
www.metiabi.eu