Tööõigus

Küsimus: Dekreet ja töökoha säilimine04.08.2011

Tere

Kui lähen nüüd 20.08.2011 dekreeti, siis kas minu töökoht säilib kui kolme aasta pärast tulen tagasi tööle või tööandjal on õigus anda mulle ükskõik mis töökoht?

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Teie töölepingus on eeldatavalt kirjas Teie ametikoht ja töötingimused - muuta saab neid ainult poolte kokkuleppel (TLS § 12).

Soovin Teile rõõmu eesolevast kolmest aastast ja selle põhjustajast.

Lugupidamisega:

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu