Tööõigus

Küsimus: Lapsehoolduspuhkus ja teine töö Soomes31.08.2011

Tere
Küsimus siis selline, et kui lähen lapsehoolduspuhkusele ja selle ajal olen tööl Soomes, kas on see seadusega lubatud? Tean, et eestis tohib olla samal ajal teises kohas tööl, aga ei leia kusagilt, kas sama asi kehtib ka eri riikide vahel?

Tänades

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Ka mina ei ole kohanud keeldu LHP ajal töötada, sõltumata töö tegemise asukohast. Juhul, kui saate vanemapalka, siis peaksite eelnevalt konsulteerima Pensioniametiga, et ei tekiks hiljem vanemapalga tagasimaksmise kohustust.

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu