Tööõigus

Küsimus: Tööandja kasutab fotot minu loata11.09.2011

Tööandja paigutas firma reklaamtahvlile minu foto. Kas tal on ilma minu nõusolekuta õigus seda teha?

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Teie küsimus väljub Töölepingu seaduse raamidest. Mulle jääb mulje, et tegemist on isikuandmete töötlemisega ilma andmesubjekti nõusolekuta, mis ei ole lubatud. Täpsema vastuse peaksite saama Isikuandmete kaitse seadusest.

Lugupidamisega:

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu