Tööõigus

Küsimus: Kui pikk on alla aasta töötanul töölt lahkumiseks etteteatamistähtaeg?15.02.2017

Kui olen töötanud vähem kui aasta (kuid rohkem kui neli kuud), kui pikk on siis etteteatamise aeg töölt lahkumiseks? Kas 30 kalendripäeva või 14 kalendripäeva?

Vastus: Anni Raigna, Tööinspektsiooni nõustamistalituse juhataja, Tööinspektsioon, www.ti.ee

Tere

Kui katseaeg on läbi, siis saate töösuhte korraliselt üles öelda 30-kalendripäevase etteteatamisega.

Vastus on antud olemasolevate andmete põhjal. Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi, siis võite kirjutada Tööinspektsiooni juristi e-posti aadressile jurist@ti.ee või helistada infotelefonil 640 6000 (E-R 9.00-16.30).