Tööõigus

Küsimus: Kas mõlemast ametlikust töökohast peab minema ametlikult maksud maha?04.05.2017

Tere Kuidas on õige maksude maksmise osas, kas mõlemast ametlikust töökohast peab minema ametlikult maksud maha?

Vastus: Anni Raigna, Tööinspektsiooni nõustamistalituse juhataja, Tööinspektsioon, www.ti.ee

Tere!

Kui töö käib tasu eest, siis tekib ka maksukohustus. Seega kui töötate kahe tööandja juures, peavad mõlemad tööandjad Teie töötasult makse maksma. Ühtlasi peavad mõlemad tööandjad Teid töötamise registris registreerima.

Vastus on antud olemasolevate andmete põhjal. Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi, siis võite kirjutada Tööinspektsiooni juristi e-posti aadressile jurist@ti.ee või helistada infotelefonil 640 6000 (E-R 9.00-16.30).