Tööõigus

Küsimus: Haigestusin neljapäeval, kas võin veel esmaspäevani töölt koju jääda?16.10.2011

Jäin palavikku, helistasin 13.oktoobri (neljapäeva) hommikul firmaomanikule, rääkisin, et oli eelmine õhtu juba palavik. Arsti juurde ma ei saanud minna, kas ma võin töölt koju ennast ravima jääda ka veel esmaspäeval?

Vastus: Merike Michelson, info- ja personalitöö, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere.

Kui Teil puudub arsti ettekirjutus ning tööandja lubas Teil lihtsalt koju ravima jääda, saab vastuse anda vaid tema.
Mõistlik oleks olnud haigestumisest teavitada ka perearsti hilisemate pretensioonide ärahoidmiseks.

Tervenemist ning töölenaasmist soovides:

Merike Michelson

www.metiabi.eu
info@metiabi.eu