Tööõigus

Küsimus: Kas on võimalik kaks samaaegset töölepingut ühe tööandja juures?27.10.2011

Kas on võimalik töötada ühe tööandja juures kahe täiskohaga töölepinguga (erinevad ametiprofiilid) kui tööajad kattuvad (8-17)?

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Juhul, kui nende kahe koha peal töötades ei teki erinevate ametikohtade vahel konflikti, nt peate ühes ametis kaupa välja andma ja teise ameti esindjana samal ajal kuskil mujal olema, siis ei näe ma selles probleemi. Saan aru, et tööajanormi nende kahe koha peal töötades ju ei ületata.
Kummaline tundub hoopis see, et tööandja on otsustanud töö eest, mida üks inimene suudab 8 tunni jooksul ära teha, maksta kahe inimese töötasu. Kuid see on tööandja isiklik otsus...
Soovin Teile jõudu tööle!

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu