Tööõigus

Küsimus: Mida peab tööandja tegema töötaja koondamisel?14.11.2011

Tere.
Seoses majanduslike raskustega tuleb meil töötaja koondada, millise paberi peab viima tööandja Töötukassasse? Oleme esimest korda sellises situatsioonis ja soovime, et töötajal oleks võimalik end pärast töötuna arvele võtta.

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Teadmata koondatava töösuhte pikkust, ei saa täpset vastust anda. Kindlasti saate abi Töötukassa kodulehelt:

http://www.tootukassa.ee/index.php?id=12795

Sealt leiate ka vastavad vormid. Täiendavate küsimuste korral saate loodetavasti põhjalikuma vastuse, kui pöördute siinsamas nõuandekeskuses Töötuskindlustuse spetsialisti poole.
Pehmet ja seadusejärgset koondamist soovides:

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu