Tööõigus

Küsimus: Mis saab kui tähtajaline tööleping lõpeb lapsehoolduspuhkuse ajal?08.11.2011

Töötajal on sõlmitud tähtajaline tööleping, kus on lõppemise kuupäev kindlaks määratud. Töötaja jääb rasedaks ja viibib peale seda lapsehoolduspuhkusel. Tööleping lõpeb lapsehoolduspuhkuse ajal.
Kas töölepingul märgitud lõppemise tähtaeg kehtib ka sel ajal lapsehooldupuhkusel olevale töötajale?

Vastus: Merike Michelson, info- ja personalitöö, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere.

Vastus: jah, kehtib küll.
Tähtajaline tööleping lõpeb tähtaja möödumisel (TLS § 80 lg 1).

Lugupidamisega,

Merike Michelson

www.metiabi.eu
info@metiabi.eu