Tööõigus

Küsimus: Töötajal tahetakse vähendada töötasu, millised on poolte õigused?20.11.2011

Tere! Vajan abi tööseadusandluse aluste kodutöös, kus tuleb kaasust analüüsida. Loodan, et Teil on aega ja saan lahkesti abi. Nimelt, kaasus selline: Töötajal tahetakse vähendada töötasu. Tuleb analüüsida, mis õigused ja kohustused on tekkinud olukorras nii töötajal kui ka tööandjal, kuidas peaksid mõlemad pooled antud olukorras käituma? Suur, suur aitäh vastuse eest.

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Kas ma saan õigesti aru, et otsite omale koduõpetajat ja soovite tingimustes kokku leppida? Sellisel juhul saate minuga otse ühendust võtta telefonil 50 77 419 või tiit@metiabi.eu. Oma mahu, teemapüstituse ja eesmärgi poolest ei tundu nõuandekeskus just kõige sobivama kohana üliõpiaste kodutööde jaoks.
Edukaid õpinguid soovides:

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu