Tööõigus

Küsimus: Kas lapsehoolduspuhkuse ajal teise riiki elama asumisel pean töösuhte lõpetama?24.11.2011

Tere!
Mul on selline küsimus, et kui olen Eestis lapsehoolduspuhkusel ja plaanin ajutiselt välismaale mehe juurde kolida ning sinna sissekirjutus saada, kas see tähendab, et pean lõpetama oma lapsehoolduspuhkuse Eestis ning seoses sellega kirjutama ka avalduse töölt lahkumiseks?
Tänan!

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Lapsehoolduspuhkus ei sea inimesele liikumispiiranguid ega kirjuta ette, kus inimene elama peab.
Ilusat kooselu Teile.

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu