Tööõigus

Küsimus: Kas kohakaaslusega töötatud aeg loetakse tööstaaži hulka?29.11.2011

Tere!
Olen töötanud ühes ja samas ettevõttes alates 15.jaanuarist 1992.a. kuni 20.oktoobrini 1993.a. kohakaasluse alusel. Alates 21.oktoobrist 1993.a. vormistati mind tööle töölepingu alusel ning töötan selles ettevõttes tänase päevani.
Kas tööstaaži arvestuse hulka selles ettevõttes kuulub ka kohakaasluse alusel töötatud aeg või loetakse minu tööstaažiks töölepingu alusel töötamist (alates 21.10.1993 kuni ...)?

Ette tänades!

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Teie küsimusest ei selgu, mis lepingu alusel oli kohakaaslus vormistatud? Kui see siiski oli vormistatud töölepinguga, siis algab Teie staaž ettevõttes 15.jaanuarist 1992.a.

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu