Tööõigus

Küsimus: Sooduspension28.02.2011

Tere,
Töötan sundravi osakonnas 10-ndat aastat hooldajana (olen 55-aastane). Kas kehtib seadus sooduspensionile?
Tööleping seda eraldi ei kajasta, on vaid "kahinad", et vist nagu peaks olema.
Ette tänades

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Kahjuks jään Teile vastuse võlgu. Sooduspensioni saamise kohta saate asjakohasema vastuse Sotsiaalkindlustusameti kodulehelt: http://www.ensib.ee/kusi-vastame/. Sellelt lingilt võite sisestada oma küsimuse spetsialistidele, kes sarnaste asjadega igapäevaselt tegelevad.

info@metiabi.eu
www.metiabi.eu