Tööõigus

Küsimus: Kas on õigust koondamishüvitisele, kui asun kohe järgmisest päevast uuel kohal tööle?27.01.2012

Sain koondamisteate 01.11.2011, töösuhe lõpeb 30.01.2012. Kas mul on õigus koondamishüvitisele (1 kuu tööandjalt, 2 kuud töötukassalt), kui asun 01.02.2012 tööle teise tööandja juures?

Vastus: Merike Michelson, info- ja personalitöö, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere.

Jah, teil on õigus koondamishüvitistele ning teise tööandja juures töötamine peale koondamist ei ole selle takistuseks.

Edu uuel töökohal!

Merike Michelson

www.metiabi.eu
info@metiabi.eu