Tööõigus

Küsimus: Kas külmas ja rasketes tingimustes töötamisega ei kaasne lisapuhkepausi või soodustusi?29.01.2012

Töötan kaupluses, kus mõningatel päevadel tuleb viibida +4 kraadises külmikus peaaegu kaheksa tundi. Sealjuures tõsta raskusi, mis on üle 15kg. Lisaks on ka ventilaator, mis puhub külma tuult.
Kas sellistes tingimustes töötamisega ei kaasne lisapuhkepausi või mingit lisasoodustust?

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Teie küsimus on rohkem seotud töötervishoiuga, mille kohta siin portaalis on eraldi vastaja olemas. Rubriik "Töötervishoid ja tööohutus". Loodetavasti saate sama küsimuse temale esitades põhjalikuma vastuse.

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu