Tööõigus

Küsimus: Kas saamata jäänud puhkus kompenseeritakse koos lõpparvega?07.02.2012

Tere!
Esitan lähemate päevade jooksul oma senisele tööandjale lahkumisavalduse. 2012. aasta puhkus on mul välja võtmata. Kas 2012 aasta saamata puhkus kompenseeritakse koos lõpparvega? Tänan

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Jah, vastavalt TLS § 84 lg 1, muutuvad töölepingu lõppemisel kõik töösuhtest tulenevad nõuded sissenõutavaks.

Edukat töökoha vahetust soovides:

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu