Tööõigus

Küsimus: Kas minu tööandja on kohustatud maksma päevarahasid?16.02.2012

Tere.
Situatsioon on selline - käisime hiljuti teise töökaaslasega tööalases lähetuses välismaal. Kas minu tööandja on kohustatud maksma päevarahasid, kui kutsujaks oli teine meiega koostöös olev firma?

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Lähetuse päevarahade maksmist reguleerib Vabariigi Valitsuse määrus "Töölähetuse kulude hüvitiste maksmise kord ning välislähetuse päevaraha alammäär, maksmise tingimused ja kord". Kuna Teie küsimusest ei selgu, kas ja kui palju maksis Teile päevarahasid kutsuja pool, siis täpsemat vastust ei ole võimalik anda.
Õiglaseid töösuhteid soovides:

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu