Tööõigus

Küsimus: Kui suur on töötasu 24. veebruaril?02.03.2012

Tere! Kui suur on päevapalk 24.veebruaril 8-tunnisel tööpäeval, kui tunnitasu on 3 eurot. Ette tänades.

Vastus: Merike Michelson, info- ja personalitöö, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere.

Kui Te ei ole tööandjaga kokku leppinud, et riigipühal tehtava töö hüvitamine toimub rahas, hüvitab tööandja riigipühale langenud tööajal tehtud töö täiendava vaba aja andmisega. Vaba aja andmine toimub ühekordselt võrdväärselt töötatud ajaga. Rahas hüvitamisel maksab tööandja 2-kordset töötasu (TLS §44; § 45 lg 2, lg 3).

Lugupidamisega:
Merike Michelson

www.metiabi.eu
info@metiabi.eu