Tööõigus

Küsimus: Millal ja kuidas peab lapsehoolduspuhkuselt tööle naasmisest tööandjale teatama?28.03.2012

Tere,
Ma naasen nüüd lapsehoolduspuhkuselt tööle septembris.
Millal ja kuidas ma peaksin tööandjale teatama oma tööle naasmisest?
Ette tänades

Vastus: Merike Michelson, info- ja personalitöö, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere.

Enne lapse kolme aasta täitumist esitate kahenädalase etteteatamisega tööandjale avalduse soovist lõpetada lapsehoolduspuhkus.

Meeldivat puhkuse jätku ning edukat tööle naasemist!

Merike Michelson

www.metiabi.eu
info@metiabi.eu