Tööõigus

Küsimus: Kas sünnituspuhkuse sisse jääv püha (20. august) pikendab sünnituspuhkust päeva võrra?27.04.2012

Tere,
Kui sünnituspuhkuse sisse jääb 1. püha (20. august), kas siis sünnituspuhkus pikeneb 1 päeva võrra, nagu korraline puhkus või seda sünnituspuhkuse ajal ei arvestata?
Ette tänades

Vastus: Merike Michelson, info- ja personalitöö, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere.

Rasedus- ja sünnituspuhkus on töövõimetuslehega määratud puhkus. Arvestus on kalendripäevades (normaalselt 140 päeva). Riigipüha määratud tähtaega ei pikenda.

Muretut lapseootust!

Merike Michelson

www.metiabi.eu
info@metiabi.eu