Tööõigus

Küsimus: Lapsevanema puhkus24.03.2011

Töötaval emal on kaks alla 14-aastat last. Mitu päeva lisapuhkust aastas peab ta saama?

Vastus: Merike Michelson, info- ja personalitöö, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere.
Emal või isal on õigus igal kalendriaastal saada kolm tööpäeva tasustatud (4,25 € tööpäev) lapsepuhkust, kui tal on üks või kaks alla 14-aastast last TLS §63 lg1 ning tasustamata lapsepuhkust kuni 10 tööpäeva ulatuses (TLS §64).

Lugupidamisega,
Merike Michelson

http://www.metiabi.eu
info@metiabi.eu