Tööõigus

Küsimus: Kas koondamise korral on vaja töölepingule kirjutada ka lisaks töölepingu lõpetamise põhjus ja allkirjad?12.09.2012

Kui ma sain koondamisteate, kus on kirjas töölepingu lõpetamise kuupäev. Kas on vajalik veel lisaks kirjutada töölepingule töölepingu lõpetamine, põhjus ja allkirjad? Tänan, vastust ootama jäädes

Vastus: Merike Michelson, info- ja personalitöö, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere.

Jah, on küll. Töölepingul märgitud viide (paragrahv) töölepingu ülesütlemise kohta ning kinnitused on aluseks töötukassas töötuskindlustushüvitise või töötutoetuse määramiseks.

Merike Michelson

www.metiabi.eu
merike@metiabi.eu