Tööõigus

Küsimus: Kas töölepingute vahel võib ka mingi vaheaeg olla, ilma et tööstaaž katkeks?25.09.2012

Lahkun oma praeguselt töökohalt ja lähen teise firmasse tööle. Soovikisin teada, kas töölepingute vahel võib ka mingi vaheaeg olla, ilma et tööstaaž katkeks?

Vastus: Merike Michelson, info- ja personalitöö, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere.

Mida peate silmas tööstaaži katkemise all?
Üldise tööstaaži hulka arvestatakse kõiki töötatud päevi, millelt on makstud sotsiaalmaksu. Pidevat tööstaaži, aga ainult ühe ja sama tööandja juures.

Merike Michelson

www.metiabi.eu
merike@metiabi.eu