Tööõigus

Küsimus: Kohus saadab mulle (kui tööandjale) tähitud kirju, mis on mõeldud töötajale, kas pean need vastu võtma?28.09.2012

Tere,
Minule kui firma omanikule saadetakse kohtu poolt tähitult kirju, mis on adresseeritud tegelikult minu töölisele. Väidetakse, et nemad ei saa töötajat kätte. See puudutab minu töölise eraasju, mis õigusega kohus saadab tähituna neid minule kui need on teisele isikule. Minul on töötajaga kõik korras ja mind ei huvita tema era võlad jne. Saatsin kohtule paberid tagasi, kas minul kui tööandjal on see kohus neid vastu võtta? Nemad väidavad, et ei saa isikut kätte kuid mind see ju ei huvita.
Tänan teid!

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Teie poolt kirjeldatud olukord väljub minu valdkonna raamidest. Soovitan sama küsimust uuesti küsida siin portaalis "Täitemenetluse" teema all.
Asjaosalistele seaduskuulekat käitumist soovides:

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu