Tööõigus

Küsimus: Kui palju pean ette teatama tähtajatu töölepingu lõpetamisest kui lähen välismaale tööle ja elama?15.10.2012

Kui palju päevi pean ette teatama tähtajatu töölepingu lõpetamiseks, et tööle asuda teise riiki ja sellega kaasnevalt ka elama (elukoha muutus)?

Vastus: Merike Michelson, info- ja personalitöö, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere.

Tähtajatu töölepingu võib igal ajal korraliselt üles öelda, (TLS § 85 lg 1) teatades sellest tööandjale vähemalt 30 kalendripäeva ette ( TLS § 98 lg 1).

Edu uutes väljakutsetes!

Merike Michelson

www.metiabi.eu
merike@metiabi.eu