Tööõigus

Küsimus: Pean olema pool tundi enne tööpäeva algust tööl, kas võin selle eest tasu nõuda?26.10.2012

Minu tööaeg on graafikus 8.00-17.00, ehk siis 8.5 tundi, kuna 30 minutit on lõunaaeg. Tööl kohal pean aga olema iga päev kell 7.30, et kassa rahad üle lugeda. Kas mul on õigust nõuda selle eest tasu?

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Kui Te peate alustama tööd kell 7.30, siis peab sellest ajast algama ka tööaja arvestus, mille eest tuleb tasu maksta.
Õiglast töösuhet soovides:

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu