Tööõigus

Küsimus: Kuidas toimub lõpparve maksmine haiguslehel viibimise korral?31.03.2011

Tere,
Jäin enne töölepingu lõppemist operatsioonijärgsele haiguslehele ning täna on töölepingu viimane päev. Kas lõpparve makstakse viimasel tööpäeval välja või on tööandjal õigus maksmisega viivitada kuni haigusleht on lõppenud?

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Lõpparve makstakse välja töölepingu kehtivuse viimasel päeval ja töövõimetuslehe lõppkuupäev ei oma siin tähtsust.

Lugupidamisega:

info@metiabi.eu
www.metiabi.eu