Tööõigus

Küsimus: Kui puhkuse aja sisse jäävad jõulud ja aastavahetus, millal siis tööle pean minema?02.11.2012

Minu puhkus algab 17.12.2012 ja on 14 kalendripäeva. Vahele tulevad jõulud ja uus aasta. Millasl siis tööle peab minema?

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Pühad ei lähe puhkusearvestuse sisse, seega Teie esitatud andmete põhjal on peale puhkust esimene tööpäev 04. jaanuar 2013.a.
Nauditavat puhkust soovides:

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu