Tööõigus

Küsimus: Kas võin tööandja juures tehtud lisatööde eest esitada arve oma osaühingult?05.12.2012

Töötan täisajaga ning lisaks igapäevastele tööülesannetele teen ühekordseid lisatöid. Kas nende osas on õigus esitada tööandjale arve läbi mulle kuuluva OÜ?
Olen kuulnud, et arve esitamise õigus on töötades vähem kui 1,0 koormusega. Millised on võimalused tööandjale/asutusele lisatööde puhul arve esitamiseks?

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
See on tööandja valik, kas ta otsustab Teie ületundide või Teie töölepingus kokkuleppimata töö tegemiseks teenuse teiselt ettevõttelt sisse osta või leppida Teie kui oma töötajaga kokku täiendava töö/ületundide tegemise, koos selle hüvitamisega seaduses ettenähtud ulatuses.
Soovides häid töösuhteid ja edu ettevõtluse arendamises.

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu