Tööõigus

Küsimus: Kas mul on ka töötasu saada, kui olin kuu aega haiguslehel?16.12.2012

Olin kuu aega haiguslehel ja see on veel jätkuv. Kas mul on õigus kogu selle aja eest ka mingit töötasu saada vastavalt töölepingule?

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Töötasu saadakse ikka töö tegemise eest. Teie haiguse ajal on Teil õigus Haigekassast saada töövõimetushüvitist (haigusraha), kuid selle eelduseks on töövõimetuslehe (haiguslehe) esitamine tööandjale.
Igakülgset tervenemist soovides:

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu